Sevilla Palace

***
Paseo De La Reforma Avenida 105, Cuauhtemoc, 06030, Mexico
Bestill nå online. Priser fra MXN1,524.
Vi har kundebehandlere tilgjengelige, vennligst ring
Se alle bildene i galleriet

Bestill nå online
Priser fra MXN1,524

netter
1 Rom Med 2 Voksne Endre søk
Vis priser
Rom
Rom
Gratis Wi-Fi
Gratis parkering
Send denne siden

Sevilla Palace er et 3-stjerners hotellet beleilig plassert i Mexico City. Hotellet tilbyr romservice til alle boende gjester. Våre hjelpsomme resepsjonspersonale står tilgjengelig for deg døgnet rundt.

Et moderne helsestudio utrustet med vektløfting-maskiner er tilgjengelig for hotellets gjester. På jakt etter et bedre måltid? Hotellet tilbyr minst én fullservice restaurant på stedet.

En vennlig og hjelpsom portvakt står alltid klar for å hjelpe deg med enhver forespørsel.

Om været tillater det, er utendørs svømmebassenget et perfekt sted å nyte livet ved. For din egen sikkerhet og sjelefred, har vi utrustet alle rom med en safe.

Vi tilbyr en kostnadsfri internettilgang på hotellets fellesområder.

Hotellet tilbyr betjent parkering for sine hotellgjester. Vaskeritjenester kan ordnes mot et tillegg. Hotellet er fullstendig røykfritt.

Hotellet tilbyr konferansefasiliteter med data- og forretningstjenester. Gjestene kan nyte et spredt utvalg av både alkoholdige og alkoholfrie drinker i husets bar/lounge.

Vis mer »

Spørsmål og Svar

Sevilla Palace Rom

King Room
1 Queen bed 25 sqm
Coffee/tea maker, Shower, Safety deposit box, TV, Telephone
Panoramic Suite, 2 Queen Beds, City View, Tower
2 Queen Bed
Coffee/tea maker, Shower, Safety deposit box, TV, Telephone

2 Queen Beds

Located on the top floor with city views

Layout - Bedroom and living room

Internet - Free WiFi (25+ Mbps; 2-device limit)

Entertainment - 40-inch flat-screen TV with premium channels

Food & Drink - Coffee/tea maker, room service (limited hours), and free bottled water

Sleep - Bed sheets

Bathroom - Private bathroom, shower, free toiletries, and a hair dryer

  >>
Executive Loft
2 Queen Bed
Coffee/tea maker, Safety deposit box, TV, Telephone, Air conditioning

2 Queen Beds

Overlooking the city

Layout - 2 bedrooms and living room

Internet - Free WiFi (25+ Mbps; 2-device limit)

Entertainment - 40-inch flat-screen TV with premium channels

Food & Drink - Coffee/tea maker, room service (limited hours), and free bottled water

Sleep - Bed sheets

Bathroom - 2 bathrooms, jetted bathtub

  >>
Superior Suite, 2 Queen Beds, City View, Tower
2 Queen Bed
Coffee/tea maker, Safety deposit box, TV, Telephone, Air conditioning

2 Queen Beds

Overlooking the city

Layout - Bedroom and living room

Internet - Free WiFi (25+ Mbps; 2-device limit)

Entertainment - 40-inch flat-screen TV with premium channels

Food & Drink - Coffee/tea maker, room service (limited hours), and free bottled water

Sleep - Bed sheets

Bathroom - Private bathroom, bathtub, free toiletries, and a hair dryer

  >>
Deluxe Loft
1 King bed
Coffee/tea maker, Safety deposit box, TV, Telephone, Air conditioning

1 King Bed

Overlooking the city

Layout - 2 bedrooms and living room

Internet - Free WiFi (25+ Mbps; 2-device limit)

Entertainment - 40-inch flat-screen TV with premium channels

Food & Drink - Coffee/tea maker, room service (limited hours), and free bottled water

Sleep - Bed sheets

Bathroom - 2 bathrooms, jetted bathtub

  >>
Junior Suite, 2 Queen Beds
2 Queen Bed
Coffee/tea maker, Shower, Safety deposit box, TV, Telephone

2 Queen Beds

Layout - Bedroom and living room

Internet - Free WiFi (25+ Mbps; 2-device limit)

Entertainment - 40-inch flat-screen TV with premium channels

Food & Drink - Coffee/tea maker, room service (limited hours), and free bottled water

Sleep - Bed sheets

Bathroom - Private bathroom, shower, free toiletries, and a hair dryer

Practical - Safe, iron/ironing board, and laptop workspace

  >>
Standard one Queen bed
1 Double bed 25 sqm
Coffee/tea maker, Shower, Safety deposit box, TV, Telephone
Junior Suite
2 Queen bed 30 sqm
Coffee/tea maker, Shower, Safety deposit box, TV, Telephone
Deluxe Suite with Spa Bath
2 Double bed 35 sqm
Coffee/tea maker, Shower, Safety deposit box, TV, Telephone
Junior Suite One Queen Bed
1 Double bed 35 sqm
Coffee/tea maker, Shower, Safety deposit box, TV, Telephone
Suite with City View
2 Double bed 35 sqm
Coffee/tea maker, Shower, Safety deposit box, TV, Telephone
King Suite with Spa Bath
1 Extra-large double bed (Super-king size) 35 sqm
Coffee/tea maker, Shower, Safety deposit box, TV, Telephone
Standard Suite
1 Queen bed 35 sqm
Coffee/tea maker, Shower, Safety deposit box, TV, Telephone
Standard Double Room with Two Double Beds
2 Double bed 25 sqm
Coffee/tea maker, Shower, Safety deposit box, TV, Telephone
Standard Suite
3 Sofa bed 34 m2
Coffee/tea maker, Shower, Safety deposit box, TV, Telephone

Sevilla Palace Hotell Tjenester og fasiliteter

Gratis trådløst Internett
Gratis parkering
Gratis WiFi
Kaffe- og tekoker

 

Sevilla Palace Vanlige spørsmål

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Sevilla Palace?
Innsjekking er mulig fra kl. 15:00. Utsjekking er senest kl. 12:00.
Hva er den nærmeste flyplassen til Sevilla Palace?
Mexico City, Distrito Federal, Mexico (MEX-Mexico City Intl.) ligger 4.65 mi fra eiendommen.
Tilbys romservice?
Hotellet tilbyr romservice til alle boende gjester.
Er resepsjonen åpen 24 timer i døgnet?
Våre hjelpsomme resepsjonspersonale står tilgjengelig for deg døgnet rundt.
Er det et treningssenter?
Et moderne helsestudio utrustet med vektløfting-maskiner er tilgjengelig for hotellets gjester.
Er det restauranter på stedet eller i nærheten?
På jakt etter et bedre måltid? Hotellet tilbyr minst én fullservice restaurant på stedet.
Er det en concierge tilgjengelig på Sevilla Palace?
En vennlig og hjelpsom portvakt står alltid klar for å hjelpe deg med enhver forespørsel.
Har eiendommen et svømmebasseng?
Om været tillater det, er utendørs svømmebassenget et perfekt sted å nyte livet ved.
Har hotellrommene safer?
For din egen sikkerhet og sjelefred, har vi utrustet alle rom med en safe.
Tilbyr Sevilla Palace gratis Wi-Fi?
Vi tilbyr en kostnadsfri internettilgang på hotellets fellesområder.
Hvilke parkeringsmuligheter finnes ved Sevilla Palace?
Hotellet tilbyr betjent parkering for sine hotellgjester.
Er det vaskeritjenester?
Vaskeritjenester kan ordnes mot et tillegg.
Er røyking tillatt på eiendommen?
Hotellet er fullstendig røykfritt.
Har Sevilla Palace et forretningssenter?
Hotellet tilbyr konferansefasiliteter med data- og forretningstjenester.
Har Sevilla Palace en salong eller bar?
Gjestene kan nyte et spredt utvalg av både alkoholdige og alkoholfrie drinker i husets bar/lounge.
Vis mer »

Sevilla Palace på kartet

📍 Sevilla Palace
Klikk for å samhandle med kartet

 

Se alle bildene i galleriet
Gjesteanmeldelser
...The rooms are clean enough, quiet, really spacious and have excellent water pressure and hot showers....
Totalvurdering: 8.5
(av 10) Basert på 2 stemmer
Klikk her for å si din mening

Informasjon om området

    Flyplasser i nærheten av Sevilla Palace

    • Mexico City, Distrito Federal, Mexico (MEX-Mexico City Intl.) - 4.65 mi
    • Toluca, Estado de Mexico, Mexico (TLC-Licenciado Adolfo Lopez Mateos Intl.) - 27.80 mi
    • Cuernavaca, Morelos, Mexico (CVJ-General Mariano Matamoros) - 42.13 mi
    • Puebla, Puebla, Mexico (PBC-Hermanos Serdan Intl.) - 54.13 mi

    Museer

    • The Museum of Fine Arts - 0.92 mi
    • Museo Nacional de Arte - 1.13 mi
    • Museum of Modern Art - 1.67 mi
    • Museo de Arte Moderno - 1.68 mi
    • The Grand Temple Museum - 1.68 mi

Hoteller i nærheten av Sevilla Palace

Sereno Art Hotel is nestled in the heart of San Cristóbal de Las Casas, conveniently positioned just 0.6 km (0.4 mi) from the historic La Merced Church and a ...
Fiesta Americana Reforma is nestled in the vibrant heart of Mexico City, just 1.4 km (0.9 mi) from the Museo de Memoria y Tolerancia. This hotel offers a blend ...
Hotel Regente offers a welcoming retreat in the heart of Mexico City, just a short 15-minute stroll from the United States Embassy. Guests can enjoy a range of ...
This luxurious 5-star hotel, featuring on-site restaurant and gym, is one of Mexico City’s most exclusive hotels. Emporio Reforma offers comfortable guest ...